Návrh strategického rámce SR MAP

V projektu Místní akční plán SO ORP Šlapanice  (reg. č. projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000404) byla stanovena společná vize rozvoje vzdělávání, kterou Řídící výbor odsouhlasil v následující podobě:

Všechny vzdělávací organizace na Šlapanicku disponují dobrými podmínkami pro kvalitní činnost. Spolupracují na zajištění komplexní a kvalitní nabídky formálního i neformálního vzdělávání pro všechny děti a žáky napříč regionem.

Na tuto vizi bude navazovat podrobnější zpracování opatření a typových aktivit, kterými se bude vize do roku 2023 naplňovat. Vizi a její propojení s reálnými investičními a neinvestičními potřebami škol budou zkoumat pracovní skupiny, které byly pro účely strategického plánování a spolupráce zvolany z dobrovolných kandidátů. Zároveň však strategické plánování vychází ze širšího společenského dialogu. Prosíme proto všechny zájemce o plánování aktivit pro rozvoj vzdělávání, aby se ozvali na mail koordinator@mas-slavkovskebojiste.cz

Věříme, že s pomocí dvou dokumentů přiložených k tomuto článku si dokážete udělat lepší představu o vizi a možnostech jejího naplňování a rovněž  o investicích, které jsou v regionu zásadní, aby školy mohly kvalitně vykonávat svou činnost. Opět si dovolujeme připomenout, že i nad těmito dokumenty a jejich připomínkováním lze uspořádat workshop či setkání kulatého stolu v případě, že o připomínkování bude mít zájem víc než 8 osob či institucí.

436-strategicky-ramec-slp.docx 436-strategicky-ramec-slp.docx [DOCX, velikost: 81,1 kB]